Семінар а Дніпрі

Наша школа уже другий рік працює у міжнародному проекті “Класна школа”. Принципи проекту спрямовані на формування інформаційних та комунікативних компетентностей громади через проектну діяльність.
Вчора, 11 листопада, мала гарну нагоду поспілкуватися з колегами-однодумцями із м. Черкас, Запорізької та Дніпропетровської облатей на семінарі, що проходив на базі ДОІППО.
Колеги поділилися досвідом впровадження даного проекту у своїх школах: з “+” та “-“. Усі ми змогли надихнутися новими ідеями.
Дякую за позитивні враження Вікторії Гавриліній, за професіоналізм польській колезі Еві Borgosz, що є керівником проекту в Польщі. Рада була зустрітися з учасниками ІІІ етапу проекту. Сподіваюся, що до нас долучаться і нові школи. Чекатиму нових зустрічей…

Олена Орленко, ЗОШ №15  м. Біла Церква

About Ольга Педан-Слєпухіна