#UA25

cropped-25_UA_fb_cover_1370x210

Низька польських та українських неурядових організацій, майже тисяча
людей зі 185-ти місцевостей в Польщі та світі привітала Україну з нагоди 25-ї річниці Незалежності України під час концерту-прийняття в Національній філармонії м.Варшава, у якому брав участь Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця. Привітання підписали також Фонд Класна Школа та Центр Громадянської Освіти. На сайті ukraina25.pl ми спільно опублікували Заклик українських та польських неурядових організацій до наших суспільств. Зі Святом, Друзі!

About Iwo Magierski

Координатор проекту "Класна школа" Центр громадянської освіти
у Новини.

2 Responses to #UA25

1. vikgavrylina написав:

Дякуємо за підтримку та привітання! Сподіваємося на подальшу співпрацю!
    Гавриліна Вікторія. Місто Кам’янське Дніпропетровської області

2. Наталія написав:

Іво,зараз, як ніколи, нам необхідна підтримка наших друзів.Дякую за розуміння,за підтримку,за те,що ви є!Це надає нам сили!Сподіваюсь на подальшу співпрацю!
    Наталія Куржанова,місто Марганець,Дніпропетровська область