Що нового в проекті

Від початку лютого 2016 року в Україні триває другий етап проекту «Класна школа». Учасники команд пілотних шкіл обирають теми для впровадження ідей ІКТ у шкільне життя. Деякі теми виявилися особливо популярними серед учасників:

Нові та зникаючі технології

Нові та зникаючі професії

Я знаю, що їм!

Хай мережа об’єднує  покоління

БіоБліц, або біологічна експедиція

Стань творцем засобів у мережі Інтернет

Енергія дівчат

Спільний простір

Деякі школи запропонували оригінальні ідеї:

Активне інформування

Школа моїми очима

Школа майбутнього

Школа у вікіпросторі

Створення вікі-статтей

Створення бази он-лайн ресурсів для вивчення англійської мови

Таємниці живої природи на шкільному подвір’ї

Наше майбутнє – світ митців чи світ винахідників?

Фізика, еволюція звуку

ЗМІ навколо нас

ЕTwinning

Трикутник партнерстваучні-вчителі-батьки у навчально-виховному процесі

Іграшка з точки зору фізики.

Земля у твоїх долонях

Вітаємо нові школи, які долучилися до проекту нещодавно. Їх 37 і вони активно розпочали роботу  в проекті – розміщують інформацію на блогах, проводять дебати в класах і в школі. А три нових школи вже встигли створити свої Кодекси 2:0. Це ЗОШ №37  м. Чернівці, ЗОШ №2  с.Червона Слобода, Черкаської обл., ЗОШ с. Вознесенка, Запорізької обл. МОЛОДЦІ!

До завершення навчального року залишається лише півтора місяці. Протягом цього часу «ветерани» «Класної школи» завершать реалізацію обраних проектів і зможуть презентувати їх перед шкільними, батьківськими та місцевими громадами, поширити інформацію у місцевих ЗМІ.

About Ольга Педан-Слєпухіна

Вчитель історії СЗШ № 65 м. Львова