Семінар Класної школи в Дніпрі

11 листопада разом з директоркою нашого закладу Гончар Наталією Миколаївною були активними учасницями семінару за міжнародним проектом “Класна школа”, який проходив в ДОІППО, у Дніпрі. Сильне враження та захоплення від співпраці з польською колежанкою Ewa Borgosz. Яка впевненість у своїх силах і бажання поділитися досвідом, уміння швидко перелаштуватися, і при цьому на високому рівні виконаити свою задачу! На відкритті заходу був присутній ректор ДОІППО, доктор філософських наук Романенко М.І,, який дуже влучно замітив, что шлях України в Європу лежить через Польщу, а проект “Класна школа” може дійсно перетворити українську школу в оновлену школу, в якій буде комфортно і цікаво і учням, і викладачам, і батькам. Дійсно, порблеми польської школи дуже близькі до наших проблем, але польські колеги та колежанки вже найшли способи, як знаходити вихід із скрутного становища, і допомогла їм в цьому територіальна громада та меценати. Отже, один із цих способів – громадський проект “Класна школа” Сподівають, що учні, вчителі, батьки, громада нашої школи активно включаться в цей проект, що наше шкільне життя стане цікавим для якомога більшої кількості учнів, і впевнена, що допоможе це зробити саме більш активне використання інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховному процесі. Тож проводимо класні, а потім шкільні дебати, розробляємо Кодекс 2.0., і вперед – на виконання нового проекту, обраного учнями! Учні, будьте активними! Колеги, включайтеся в роботу! Батьки, ми не зможемо без вашоїх підтримки!

Світлана Антіпова, ЗОШ №37 м. Кам’янске

About Ольга Педан-Слєпухіна

Вчитель історії СЗШ № 65 м. Львова
у Новини.

Один відповідь на Семінар Класної школи в Дніпрі

1. svitdyachok написав:

Молодці! Із такими педагогами “Класній школі” в Укpаїні – бути!!!